درباره ما

تاریخچه

شرکت‌ پایه‌ریزان فناوری داتیس در سال 1397 به عنوان يک مجموعه‌ ارائه کننده خدمات تخصصی در حوزه شبکه‌های کامپیوتری از قبیل مشاوره، نصب، راه‌اندازی، پشتیبانی و همچنین ارائه راهکارهای مجازی‌سازی، ذخیره‌سازی، پشتیبان‌گیری، امنیت، مراکز تلفن تحت شبکه و فروش تجهیزات، در ایران تاسیس شد و از آن زمان مشغول به فعالیت می‌باشد.

 

شرح مختصری از شرکت

این مجموعه با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص داخلی و خارجی خود در این حوزه و با شعار “همیشه حاضریم” که نشان از تعهد همیشگی به مشتریان عزیز دارد، در جهت رفع نیازهای مربوط به حوزه آی‌تی، قدم برداشته و با نگرش بر اصل مشتری ‌مداری در انجام فعالیت‌های خود، از همان ابتدای راه تلاش کرده است تا با ارائه خدمات نوین، نوآوری و خلاقیت مستمر، باعث ایجاد حس خوب و افزایش خوشنودی مشتریان محترم خود شود. بالا بردن کیفیت در ارائه خدمات فنی و البته رقابت سالم و اصولی با رقیبان عزیز در این حوزه، از دیگر اصول و ارزش‌های مهم پرسنل اين شركت می‌باشد.

 

ماموریت و چشم‌انداز

اميدواریم با توكل و ياری خداوند متعال و تكيه بر كادر متخصص و مجرب خود، بتوانيم خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی سازمان‌ها و شرکت‌ها در سطح کشور، در جهت تسهیل روند فعالیت‌های تجاری و تحکیم جایگاه مشتریان محترم،  فراهم آورده و نقش موثری در پيشبرد اهداف و نيازهاي فنی و تخصصي كشور عزيزمان ايران، ايفا نمائيم.

همراهان شما در شرکت

بهنام فرشید

مدیر عامل

نگار مصطفی‌زاده

مدیر دپارتمان HSE

نگین مصطفی‌زاده

رئیس هیئت مدیره

احسان بابایی

مدیر دپارتمان دیجیتال مارکتینگ

متین رزازپور

مدیر دپارتمان فنی

یلدا اسدی

کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ
فهرست